Jadual Mobile Legends M2 World Championship (Keputusan)

Jadual Mobile Legends M2 World Championship (Keputusan). Bilakah tarikh perlawanan Mobile Legends M2 World Championship diadakan? Perhatian buat peminat setia sukan e-Sports yang ingin ketahui jadual perlawanan Mobile Legends M2 World Championship. Untuk makluman, Mobile Legends M2 World Championship bakal diadakan di Singapura bermula pada 18 Januari sehingga 24 Januari 2021.

Jadual Mobile Legends M2 World Championship (Keputusan)

Kejohanan dunia Mobile Legends: Bang Bang (M2) bakal menawarkan hadiah wang tunai kira-kira RM1.2 juta (AS$300,000). 12 pasukan Mobile Legends terbaik dari seluruh dunia akan beraksi dalam kejohanan ini di mana dibahagikan kepada empat kumpulan. Pasukan Todak adalah satu-satunya wakil tunggal Malaysia yang akan berada dalam kumpulan B bersama pasukan OMEGA Esports (Filipina) dan Impunity KH (Kemboja).

Jadual Mobile Legends M2 World Championship (Keputusan)

Berikut dikongsikan adalah maklumat tentang Mobile Legends M2 World Championship termasuk memaparkan keputusan perlawanan dan kedudukan carta :

Senarai Pasukan Mobile Legends M2 World Championship

Kumpulan A

  • Burmese Ghouls (Myanmar)
  • Resurgence (Singapura)
  • Unique Devu (Rusia)

Kumpulan B

  • Todak (MALAYSIA)
  • OMEGA Esports (Filipina)
  • Impunity KH (Kemboja)

Kumpulan C

  • Bren Esports (Filipina)
  • Alter Ego (Indonesia)
  • 10S Gaming Frost (Jepun)

Kumpulan D

  • RRQ Hoshi (Indonesia)
  • EVOS SG (Singapura)
  • Dreammax (Brazil)

Keputusan Mobile Legends M2 World Championship

Isnin (18/1/2021)

  • Group B Match 1 : OMEGA Esports 2-0 Todak (10.00 a.m)
  • Group A Match 1 : Burmese Ghouls 2-0 Unique Devu (12.00 p.m)
  • Group B Match 2 : Todak 2-0 Impunity KH (2.00 p.m)
  • Group A Match 2 : Resurgence 2-1 Unique Devu (4.00 p.m)
  • Group B Match 3 : OMEGA Esports 2-0 Impunity KH (6.00 p.m)
  • Group A Match 3 : Burmese Ghouls 2-1 Resurgence (8.00 p.m)

Selasa (19/1/2021)

  • Group C Match 1 : Alter Ego 2-0 10s Gaming Frost
  • Group D Match 1 : EVOS SG 2-0 DREAMMAX
  • Group C Match 2 : Bren Esports 2-0 10s Gaming Frost
  • Group D Match 2 : RRQ Hoshi 2-0 DREAMMAX
  • Group C Match 3 : Bren Esports 2-0 Alter Ego
  • Group D Match 3 : RRQ Hoshi 2-1 EVOS SG

Rabu (20/1/2021)

  • 10s Gaming Frost 2-1 RSG
  • Alter Ego 2-0 Unique Devu
  • Todak 2-1 DreamMax
  • EVOS SG 2-0 Impunity KH

Jumaat (22/1/2021)

  • Lower Bracket Match 1 : 10S Gaming Frost 0-2 Alter Ego
  • Lower Bracket Match 2 : Todak 2-0 EVOS SG
  • Upper Bracket Match 3 : Burmese Ghouls 2-0 Bren Esports
  • Upper Bracket Match 4 : OMEGA Esports 0-2 RRQ Hoshi

Sabtu (23/1/2021)

  • Lower Bracket Match 5 : OMEGA Esports VS Alter Ego (11.00 a.m)
  • Lower Bracket Match 6 : Bren Esports VS Todak (1.15 p.m)
  • Upper Bracket Match 7 : Burmese Ghouls vs RRQ Hoshi (3.45 p.m)
  • Upper Bracket Match 8 : Winner of Match 5 vs Winner of Match 6 (7.45 p.m)

Ahad (24/1/2021)

  • Lower Bracket Final Match 9 : Loser of Match 7 vs Winner of Match 8
  • Grand Final : Winner of Match 7 vs Winner of Match 9

Sumber

Related Posts

Add Comment